Informacje ogólne

Punkt przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Pkrzywiance jest przedszkolem, w którym głównym priorytetem jest zapewnienie dzieciom fachowej opieki, która sprzyja prawidłowemu rozwojowi.

Organem prowadzącym jest Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w POkrzywiance, którego Prezesem jest Pani Teresa Woźniak.

W bieżącym roku szkolnym 2014/2015 do przedszkola uczęszcza 13 dzieci, w tym 6 dziewczynek i 7 chłopców. Dużą wagę przywiązujemy do rozwoju osobowości dziecka z zachowaniem jego autonomii i szacunku wobec samego siebie, innych dzieci, a także w relacjach dorosły – dziecko.