"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta." Jan Paweł II

Aktualności

                                       

Relacja z Dnia Pluszowego Misia w Punkcie przedszkolnym w Pokrzywiance

 

Dnia 25.11. 2013 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia! Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem.

Uroczysty dzień rozpoczął się od „Parady misiów” – zabawy przy piosence „Jadą, jadą misie”,  następnie dzieci wysłuchały wiersza Z. Bronikowskiej pt. „Miś idzie do przedszkola” oraz zapoznały się z historią pluszowego misia.

Przedszkolaki brały również udział w wielu zabawach i quizie „Co wiemy o misiach?”, kolorowały misie, oglądały film z cyklu: „Miś Uszatek”, ale przede wszystkim bawiły się przy piosenkach: „Pokochaj Pluszowego Misia", „Jadą, jadą misie”, „Dwa malutkie misie", „Niedźwiadek”, „Miś Coralgol”. Na zakończenie każde  dziecko otrzymało dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia.

Zabawa była znakomita, wszystkim dopisywał dobry humor, nie brakowało także ochoty do pląsów - szkoda, że dzień minął tak szybko!

Strona psppokrzywianka.superszkolna.pl została sfinansowana w ramach projektu "Trasa 78- ze śląskiego w świętokrzyskie", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.