05 czerwca 2017 11:13 | Aktualności

Śmieciowe potwory opanowały Nadleśnictwo Łagów

Nadleśnictwo Łagów ogłosiło konkurs dla przedszkolaków z placówek oświatowych na terenie działania Nadleśnictwa pod frapującym tytułem „Śmieciowy potwór". Odbył się w on dwóch etapach; w pierwszym nauczyciele mieli za zadanie przeprowadzić cykl zajęć poruszających zagadnienia związane z problemem zaśmiecania, przybliżających zagadnienia segregacji śmieci oraz recyklingu. W drugi etapie dzieci wraz ze swoimi rodzicami, lub opiekunami mieli wykonać „Śmieciowego potwora" z odpadów o jakie nietrudno w każdym naszym domu.

Kategoria „Śmieciowe zwierzaki”

II miejsce – Franuś Loranty uczeń klasy"0" wraz z mamą Anną.