"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta." Jan Paweł II

Aktualności

14 grudnia 2017 08:45 | Aktualności

AKCJA „BEZPIECZNE PIERWSZAKI”

     13 grudnia 2017 roku uczniowie klasy I  wzięli  udział w  akcji „Bezpieczne pierwszaki”. Spotkanie odbyło się w Centrum Dziedzictwa Gór Świętokrzyskich w Rudkach.  Organizatorem akcji był Zarząd Powiatu Kieleckiego wraz z Komendą Miejską Policji w Kielcach. Nasi uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe, które mają poprawić ich widoczność na drodze.

   Podczas akcji kieleckiego starostwa obecni byli funkcjonariusze policji, którzy przybliżyli dzieciom zasady poruszania się na drodze. Łącznie Starostwo Powiatowe w Kielcach zakupiło  2 tysiące kamizelek odblaskowych, które  trafiły do uczniów ze 122 szkół naszego powiatu.

 

Przeczytano: 140 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Strona psppokrzywianka.superszkolna.pl została sfinansowana w ramach projektu "Trasa 78- ze śląskiego w świętokrzyskie", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.