23 stycznia 2018 08:41 | Aktualności

"Bezpieczeństwo w czsie ferii zimowych"

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi naszych uczniów odwiedził policjant Pan Bartosz Ponikowski.

Tematem spotkania było przestawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Nasz dzielnicowy apelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie.  Przestrzegał  przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku.

Omówił również zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również przestrzegł dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi.

Szczególną uwagę skierował na umiejętne i rozsądne  korzystanie przez uczniów z komputerów i portali społecznościowych.

Na zakończenie życzył dzieciom przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii.