"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta." Jan Paweł II

Aktualności

13 lutego 2018 11:36 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

                                                     

     

     W piątek 26.01.2018r. o godzinie 12:00 w Oddziale przedszkolnym rozpoczęła się radosna uroczystość: ,,Dzień Babci i Dziadka’’. Przygotowali ją najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anny Sikory.

Znalezione obrazy dla zapytania Dzień babci i dziadka clipart
     Licznie zaszczycili nas obecnością zaproszeni goście: babcie, dziadkowie i rodzice. Święto to zainaugurowała pani dyrektor Agnieszka Pustuła, która serdecznie powitała zaproszonych gości . Podkreśliła jak ważna jest rola dziadków w życiu ich wnuków oraz złożyła życzenia. Następnie głos oddano małym artystom, którzy pięknie wystąpili ze swoimi wierszykami, życzeniami i piosenkami płynącymi prosto z serca.

    Dzieci zostały nagrodzone brawami, a następnie wręczyły swoim dziadkom laurki i kwiaty. Na twarzach widzów widać było uśmiech i zadowolenie. Wzruszeń było wiele…
Wszystkim dziękujemy za przybycie.

Przeczytano: 154 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Strona psppokrzywianka.superszkolna.pl została sfinansowana w ramach projektu "Trasa 78- ze śląskiego w świętokrzyskie", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.