13 lutego 2018 11:36 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Znalezione obrazy dla zapytania Dzień babci i dziadka clipart

W piątek 26.01.2018r. o godzinie 12:00 w Oddziale przedszkolnym rozpoczęła się radosna uroczystość: ,,Dzień Babci i Dziadka’’. Przygotowali ją najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anny Sikory.
     Licznie zaszczycili nas obecnością zaproszeni goście: babcie, dziadkowie i rodzice. Święto to zainaugurowała pani dyrektor Agnieszka Pustuła, która serdecznie powitała zaproszonych gości . Podkreśliła jak ważna jest rola dziadków w życiu ich wnuków oraz złożyła życzenia. Następnie głos oddano małym artystom, którzy pięknie wystąpili ze swoimi wierszykami, życzeniami i piosenkami płynącymi prosto z serca.

Dzieci zostały nagrodzone brawami, a następnie wręczyły swoim dziadkom laurki i kwiaty. Na twarzach widzów widać było uśmiech i zadowolenie. Wzruszeń było wiele…
Wszystkim dziękujemy za przybycie.

Przeczytano: 18 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry