"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta." Jan Paweł II::"W codziennym trudzie, w wysiłku umysłu, woli serca - obraz dziecka pozostaje dla człowieka natchnieniem i źródłem nadziei". Jan Paweł II

Aktualności

11 kwietnia 2018 08:46 | Aktualności

"Witaminki i jarzynki"

     W czwartek 5 kwietnia  w naszej szkole  gościliśmy  aktorów z mobilnej grupy teatralnej ze spektaklem pt. "Witaminki i jarzynki". Przedstawienie miało charakter dydaktyczno – profilaktyczny. Opowiadało o zdrowym żywieniu i jego znaczeniu dla naszego organizmu. 

     Spotkanie z Królikiem, Wilczkiem i Sową to wspaniała zabawa i nauka służąca poprawie nawyków żywieniowych dzieci. Najmłodszym widzom bardzo podobały się piosenki. Chętnie brali udział w zabawach wymyślonych przez aktorów.

Przeczytano: 240 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Strona psppokrzywianka.superszkolna.pl została sfinansowana w ramach projektu "Trasa 78- ze śląskiego w świętokrzyskie", który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.